Andrej Kolesík

Alkoholici z hrinovej(small).jpg
Alkoholici z Hriňovej
podporujú Andreja Kolesíka!


...lebo však jako.. neni z Detvy..
..je to komunista.. je mladý..
Bezdomovec.jpgPán Bakalár Andrej Podrždvere Kolesík, (Mgr. mu píšu pred meno, ako skratku slova Magor) pochádza z Trnavy/Jaslovských Bohuníc/Tvrdošína - podľa toho kto sa pýta) je hanba poslanec NR SR, dvorný blb strany SMER-SD[1]. Do svojej funkcie sa prepracoval ako osobný lokaj nášho pána najväčšieho bohužiaľ zase premiéra Roberta Fica.

Mgr. Andrej Kolesík Prd.
Andrej Kolesík


Narodenie 23. jún 1982
Trnava, alebo Jaslovské Bohunice, alebo Tvrdošín, Slovensko
Výška 178cm
Váha 99kg (takže je docent)
Známy vďaka Ficovi
Manželka Ešte je panic
IQ 83
Podpis Andrej Kolesík, podpis
Webstránka https://twitter.com/kolesikandrej

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

BiografiaUpraviť

ŠtúdiumUpraviť

Andrej Podrždvere Kolesík začal svoju úspešnú kariéru na Prírodovedeckej fakulte NajUniverzity Komenského, kde spočiatku študoval geológiu a environmentálny terorizmus. Kolesík pri tom študoval tak usilovne, že sa ho jeho pedagógovia pokúšali udržiavať na škole zubami aj nechtami. Pri štátniciach mu kládli neúmerne ťažké otázky na jeho meno a pohlavie, ktoré nebol schopný odpovedať. Po tom, čo nespravil bakalárske skúšky sa bol sťažovať na rektoráte. Vyznamenal sa však hlavne ako člen študentskej časti akademického senátu[2] a študentskej samosprávy, kde sa nechal titulovať „Pán Bakalár“, dávno predtým ako sa mu podarilo po rokoch dosiahnuť prvý stupeň vysokoškolského vzdelania.

PrácaUpraviť

Jeho skvelá schopnosť presadiť sa v tvrdej konkurencii paštekárskych študentov ho viedla k zmene trvalého bydliska, čím ľahko získal ubytovanie na vysokoškolskom internáte Družba. Aby nezostal pozadu, ako člen ubytovacej komisie neskôr kupčil s miestami.

Neskôr sa vzdelával na Záhorí. "Pracoval" ako asistent poslanca Národnej rady. Vyznamenal sa ako zaslúžilý Ficov fotograf pri fotografovaní nepohodlných novinárov, kladúcich nežiadúce otázky na tlačových konferenciách.

V roku 2010 sa dostal do parlamentu a cudzopasne sa priživuje na slovenskej spoločnosti.

ÚspechyUpraviť

Za svoj prvý úspech v živote považuje to, že sa naučil hrať šach jednou rukou. Ďalej deň, keď sa mu skoro podarilo stratiť panictvo, na futbale, so svojím bratrancom. A za najväčší úspech v živote považuje to, že sa v parlamente pokúsil zakázať - už zakázané mobilné telefóny.

Zvláštne zmámenieUpraviť

S obľubou pästičkou búcha do posraneckej lavice a dožaduje sa zákazu všetkého možného. Končí to vždy tým, že mu okolosediaci vysvetľujú, že je to zakázané. Potom dupká nožičkou a dožaduje sa povolenia búchania pästičkou.

Ešte ako malé dieťa si privykol chodiť spávať v ponožkách, niekedy sa v nich aj kúpal. Tento citový vzťah k oblečeniu mu pretrval aj do dospelosti, niektoré artefakty je možné vidieť na jeho nožičkách dodnes.

ReferencieUpraviť

  1. Homola, T., 2013, Smutná realita na Univerzite Komenského
  2. Výročná správa univerzity Komenského v Bratislave za rok 2004 [Dostupné online] (29.10.2010)
Oficiálna politika Slovenska  
  Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
 
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.