Amerika Kundínyová

Barbaric1.jpg Upraviť!
Tento článok by mal aj nejaký ten zmysel, no NECYKLOPÉDIA naň hrdá nie je!
Ak chcete aby tu zostal pozrite sa ako na to a začnite na tom pracovať!


"V súkromý som hanblyvá..."

Erika Kundínyová
Amerika Kundínyová


Narodenie 30. január 1971
Partizánske - Baťovka
Úmrtie Čoskoro, čoskoro...
To je jedno
Výška 190cm
Váha 43kg
Známa vďaka Moderovaniu Erotickej relácie Smotánka
Manžel Štefan Stacany
Rodičia Dvaja
IQ 69(ako inak blondína)
Webstránka www.cundra.net

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

- Amerika Kundínyová

Erika Kundínyová známa Slovenská Pornohviezda, riťolezka, fajči huba, moderátorka Erotickej relácie [Smotánka ]] a drbnutá blondína. Používa viacero pseudonymov ako sú Judita Erekcionovová alebo Erika Bulímiová. Posledné, v predošlej vete uvedené, potvrdzuje vždy pri svojich excelentných moderátorských výstupoch, ktoré hraničia s najprimitívnejším debilizmom. Známa je taktiež aj duplovaním otázok počas interviu. Naposledy to bolo s Petrom Cmoríkom.

ModerátorkaUpraviť

 
Amerika v relácii Cmar so svojim novým mikrofónom

Amerika Kundínyová ako kvázimoderátorka Cmaru podľa vlastných slov miluje leto a okrem iného na ňom miluje aj to, že je vtedy teplo a že po desiatich mesiacoch „žúrovania“ na rozličných smotánkových akciách môže kamsi vyjsť bez make-upu (nie že by s ním vyzerala lepšie) a bez topánok na opätkoch a žúrovať zase, a to napriek tomu, že topánky na vysokých opätkoch má veľmi rada i keď v nich nevie chodiť. I keď je to skôr o tom, že už nevie čo by si krava sprostá na tie knipty dala.

Miluje prírodu, mačky, kačky, jebačku, orál, čistý vzduch, ticho, anál, svoju prácu, nakupovanie, vyťahané tepláky, sedenie u svojho kaderníka teplého Pavielka, prípadne iného buzeranta, čo je miesto, kde veľmi rada oddychuje. Okrem toho miluje mobily, ktorých má dvadsať. Tiež miluje vodku a veľmi dbá na to, aby dodržiavala pitný režim. – a potom sa môžme čudovať, prečo je stále sexi a za jej telo by sa nehanbila žiadna 60-tka. Tvrdí, že jej cecky narástli od tabletiek.

Bulvárne časopisy si číta každý deň, teda minimálne si ich prelistuje, ale to preto, aby bola v obraze čo o nej píšu. Následne tým odôvodňuje svoj pitný režim.

Neraz divákov Televízie Narkóza, doslova šokovala tým, čo si obliekla do relácie, lepšie povedané, že sa kvalitne dojebala. Raz dokonca na Silvestra moderovala v plavkách, pričom jej omrzla cikula.

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.