Otvoriť hlavné menu

Necyklopedia β

Americká vojna za nezávislosť

Triezvy janko.jpg Štátny znak SR.png Ján Slota Štátny znak SR.png Slovensko kraje.JPG
miluje tento článok
Lebo nie je po maďarsky!


Americká vojna za nezávislosť sa začala roku 1773 P.V.T. V jednej Americkej diere, vtedy zvanej Boston sa rozpútali nepokoje, pretože sieť supermarketov Lidl zvýšil ceny o 30%. Ako by toho nebolo dosť, v krčmách bola záverečná už o ôsmej večer.

Ako to býva zvykom v týchto končinách, bolo potrebné sa pomstiť. V jeden na prd deň začali z lodí v prístave vyhadzovať debny zo slivovicou, spolu ich bolo cca 400. Táto pamätná udalosť, nazývaná Bostonské slopanie slivovice, sa slávi dodnes, ako ináč, slivovicou.

Angličania vyslali do Ameriky 10000 vojakov a s nimi asi toľko ľudí z protialkoholického oddelenia. Američania podporení alkoholom a duchom slobody vyhrávali aj vďaka tomu, že Angličania boli zaneprázdnení hraním hokeja v Kanade proti Francúzom (nakoniec vyhrali 20:2).

George Washington

Zvrat prišiel spolu so superčlovekom Georgeom Washingtonom. Ten pomáhal podguráženým Američanom vo vojne. Obsadili mnoho krčiem a obchodov. Po skončení hokejových zápasov prišli oslabených Angličanov zbiť aj francúzski hokejisti, na čele s chuligánom Roschambeauom.

Vznik USA (United States of Alcoholism)Upraviť

Koniec vojny sa datuje do roku 1781 P.V.T. keď bolo obsadené posledné lôžko na záchytke v diere Yorktown (Jarkovo). Vytriezvení Američania sa teda so zlými spomienkami na vojnu stali prvým ozajstným nekomunistickým štátom, čo začalo liezť na nervy Číňanom a preto zaplavili americký trh ilegálnymi prisťahovalcami.

Vojny
  Bitka pri WaterlooAmerická vojna za nezávislosťPrvá svetová vojnaDruhá svetová vojnaTretia svetová vojnaPúnske vojnyStudená vojnaOperácia OverlordIracká vojnaBitka pri SlavkoveÚtokÚstupVendettaAtómový BimboNintendoFlamewarKomando Necyklopédie  
Adolf HitlerJosif Visarionovič StalinSaddám Husajn