Žralok lesný

Žralok lesný (lat. Turpis silvam) je novodobý endemit, ktorý sa začína vyskytovať v európskych lesoch preto, lebo vplyvom nedodržiavania kjótskeho protokolu sa tu rozširuje globálne otepľovanie. Celkovo je na ňom zaujímavé aj to, že okrem Chucka Norrisa, Boha, neznámeho redaktora Necyklopédie a ešte niekoho ho dosiaľ nevidel vraj Nikto.

Žralok lesný
Žralok lesný
Extrémne vzácna fotografia žraloka lesného poskytnutá Chuckom Norrisom.

novodobý endemit, ktorý sa začína vyskytovať v európskych lesoch

Toto je rešpektovaný Necyklopedický živočích

Naproti svojmu prapredkovi z mora, sa žralok lesný aklimatizoval v rámci potravinového reťazca tak, že jeho hlavnou potravou sú čučoriedky. Nie je síce krvilačný, no v potravinovom reťazci mu konkurujú invalidní opálení pocestní predavači a medvede. Tento fakt ho údajne aj serie, lebo ťažko sa mu v takej silnej konkurencii presadzuje právo nosiť meno "žralok". Preto žralok aj keď nemá tráviaci trakt nastavený na živočíšne produkty, stáva sa krvilačným. Vedci poukazujú na to, že aj keď je v podstate bylinožravcom, má takú prudkú povahu, že je porovnateľne nebezpečný s jeho genetickým predkom. Znamená to, že zabíja z nenávisti. Prirodzeným výberom u neho vyvstalo, že jeho súčasná vývojová fáza je už beznádejne chronicky nenávistná a preto sa je neradno k nemu približovať, čo má spoločné s rajou stepnou.

Žralok lesný sa narodí len v lese lete lese lete, no keď sa nám ho podarí chytiť a zmeriame si ho, meria od 4-5 metrov. Žralok lesný sa dá najľahšie chytiť na návnadu z vranieho oka štvorlistého, o ktorej si myslí, že je to mimoriadne veľká čučoriedka. Vrany sa ho preto dosť boja, respektíve sa mu boja otočiť chrbtom. Ak sa nám tohto žraloka podarí vyčíhať, ako spí zavesený dolu hlavou, môžeme si ho skúsiť zmerať bez chytenia, ale toto sa zatiaľ ešte nikomu nepodarilo (okrem Chucka Norrisa). Tí čo to skúšali, konštatovali, že už pri pri kontakte s mláďaťom hrozí blesková amputácia prstov, či iných údov a končatín. Nezaváži ani to, či má to mláďa ešte iba mliečne zuby. V tomto prípade môže dokonca dôjsť u ľudí s intoleranciou laktózy k následným ťažkým komplikáciám, ktoré sa prejavia od sračky až po smrť.

Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHyenaJežkoJóžin z bážinKomárKopytníkKrtkoKruté jablkoLevĽudoMačkaMakrelaMliečny tvorMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMyšMuchaNočný požieračOpicaOsaOtravník obyčajnýPakobylkaPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesRádioaktívny hugoSarančatáSlonSomárSumecŠakalŠkrečokŠľachúňŠvábTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

Húpací koník.jpg
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.