Done.png


"Žena je dobrý sluha, ale zlý pán."

- Sv. Pavol
Žena
Picture couple pregnant woman.jpg
Ľudovia: muž a žena (na obrázku je zašifrované aj dieťa).
Female Icon svg.png

Žena (množné číslo súženie[1], odvodené od slova náboženstvo, nemýliť si ale s manželkou), je po dieťati druhý najnižší vývojový stupeň človeka (nikto ešte nestihol definovať, či tým tretím nie je muž).

Podľa vedeckých kruhov zástancov teórie tvrdého cynyzmu sa vraj žena vyvinula v priebehu evolúcie takzvaným procesom retardácie. Ich oponenti zastávajú ten istý názor. Nezanmená to ale súhlas, oni tvrdia to isté ale o mužoch.

Typickým životným prostredím ženy sú oblasti miest a vidieka, z voľnej prírody už takmer vymizla. Žena sa živí sa prevažne potravou. Obľubujú hlavne kávu, čokoládu, rôzne diéty a zeleninu.

Zlomyselníci hovoria, že ženu si možno ľahko pomýliť s ťavou dvojhrbou. Na jej tele sa tiež nachádzajú dva hrby, ktoré sú rezervoárom pitných tekutín. Na rozdiel od ťavy ich však žena má na hrudi, nie na chrbte. Tekutiny nie sú tak ako u ťavy určené pre ženu samotnú, sú skôr lákadlom pre decká a mužov (muži sú skôr zameraní na obal).

Žena je objektom sexuálnej úchylky zvanej Heterosexualita. Táto je údajne neliečiteľná a odhady odborníkov tvrdia, že dnes touto pliagou trpí asi 96% populácie.

Žena má častokrát poškodený FWIWC.

História postavenia ženyUpraviť

"Ženy sú muži, ktorí sa celkom nevydarili, ich duše neboli natoľko silné, aby sa vytvorila mužská postava a mužský intelekt. Ženské pohlavie je výsledkom vadného semena."

- Tomáš Akvinský

"Ženci ženu ženú."

- Pavol Orzságh Hviezdoslav - o sexuálnom obťažovaní

GenesisUpraviť

Tendenčné náboženské interpretácie tvrdia, že Boh najprv stvoril muža menom Adam, ktorý bol vraj modelovaný podľa božieho vzoru. Je to pravda, do Adama nevložil Boh len svoju podobu, ale aj povahové vlastnosti, ktoré všetci muži po ňom zdedili: večné nutkanie hrať sa, zabávať sa, predstavivosť, domýšľavosť a pocit nadradenosti. Utajené pokračovanie tejto interpretácie ale vraví, že Boh sa vtedy pozrel na svoj výtvor, pokrčil nosom a povedal: „Treba robiť veci lepšie a krajšie!!!“ (Po japonsky: „Do things better!!!“) Predstavil si teda skutočný ideál spojenia krásy a inteligencie a z Adamovho rebra vymodeloval najdokonalejšie dielo aké kedy mohol stvoriť. Bolo to pivo Eva.

Boh bol pravdepodobne ako muž, ktorý je podľa neho vytvorený, od prvej chvíli veľmi hrdý na svoj talent, no nedomyslel to celkom so svojim prvým dielom. Adam s tuctovým myslením zostal pri pocite, že keď bol prvý, tak je aj nad ženou nadradený. No žena bola príliš prešibaná, aby to tak nechala. Nenápadne manipulovala muža, nepotrebovala na to hrubú silu. Jej zbrane boli celkom inde. časom muž ženu prehliadol a na dlhú dobu sa po generácie bagatelizovala jej úloha a dôležitosť.

Podľa evolučnej teórie mali ženy dávno vyhynúť ale v priebehu tohoto procesu zákerne prirástli k vagíne.

StarovekUpraviť

Spočiatku v zlatej ére idiokracie mali muži hlavy v oblakoch. Samoľúbo celé dni filozofovali a vymýšľali tie svoje debilné pravdy o tom ako vznikol svet a život okolo nich. Dumali nad smradľavosťou prdu, nesmrteľnosťou chrústa, či čo bolo skôr: vajce, alebo sliepka... ženy sa držali pekne pri zemi a kuli svoje pikle ako si tých fyzicky zdatných blbcov s penisom udržať doma, aby ich mal kto chrániť pred ostatnými blbmi a aby ich mal kto živiť.

Popri tom ale muži vytvárali aj bežný štandard pohľadu úlohu pohlaví a postavenie ženy. Prvým výsledkom mužského snaženia bolo zatváranie žien v obydliach pri sporákoch. Zaujímavý sa javil nápad prikovať tie ženy ku sporákom reťazou, či pre isté dôvody vyrobiť pre ne gaťky zo železa, no doba bola vtedy ináč stavaná. Rozšírenie takýchto móresov bolo blokované hlavne z dôvodov privysokej ceny železa. Rozhodla úvaha medzi návratnosťou vložených investícií. Prostá výmena ženy sa javila ako lacnejší variant.

Muži sa vtedy separovali od všetkých domácich prác a zo žien si robili domáce slúžky. V tomto období vznikli mužské vynálezy ako je futbal, pivo a manželská nevera. Súťaživosť od prirodzenia hrala dôležitú rolu. Muži si začali pred zrkadlom porovnávať svoje svaly, veľkosti penisov a nacvičovať zúrivé výrazy drsných bojovníkov. Pokrikovali pritom po svojich manželkách svoje príkazy a neustále tárali o tom, ako ťažko musia pracovať. Zo žien sa stávali frustrované, emočne nestabilné nervózne tvory.

KonzekvencieUpraviť

Je jasné, už z histórie vývoja ľudstva, že vždy nás poráža to, čo si dobre nevšímame a teda nepoznáme. Mužom sa dvihalo sebavedomie a klesal postreh. Na ženách mali najdôkladnejšie preskúmanú iba ich vagínu a nepostrehli hrozbu, ktorá na nich číhala omnoho vyššie. Ženy totižto nie sú na priateľstvá nastavené takým istým spôsobom ako muži. Muži si to neuvedomujú, vnímajú ich svojimi idealistickými očami.

A tak postupne vznikli extrémistické organizácie tzv. „feministiek“. Feministické hnutia boli a sú združenia žien, väčšinou vedené lesbami, ktoré sa tvária ako môžu s mužmi ženy kývať, keď sa naserú. Tvária úžasne nezávislo a kecajú o tom, akí sú muži sviniari a ako sa treba na nich vysrať. V podstate by to nemusel byť problém, no prepuklo to k extrému, že niektoré staré dievky, ktoré neobjavili princa na bielom koni sa príliš venovali práci. Vďaka tomu, že nie sú platené tak výdatne ako chlapi, dosiahli kariéru a teda aj postavenie, z ktorého môžu z podriadených mužov robiť handry. Tento kritický stav naďalej pretrváva a oni sa stále pchajú na manažérske pozície a do politiky.

V súčasnosti feministky, lesby a staré dievky magoria ostatný svet proti sebe a prírode. Dochádza k stavu, kedy populácia vzdelaných žien zvysoka serie na materstvo a venuje sa kariére. Typickým príkladom takejto ženy je Hermína Oberstgruppenführerová. Vzdelaní rodičia nemajú, alebo majú málo deciek a tento fenomén má fatálny dopad na pôrodnosť a priemerné IQ novej populácie.

Chemická definícia ženyUpraviť

"Keď žena povie čokoľvek, tak to znamená čokoľvek."

- replika na kampaň "keď žena povie nie, znamená to nie".

Zavedenie nového chemického prvku do Mengelelolovej a Dekelovej tabuľky prvkov:

Prvok: ŽENA
Značka: Wo
Atómová hmotnosť: 54,6 kg (prijaté dohodou, môže sa však vyskytovať v rozmedzí 40 - 200 kg)
Stredná životnosť: priemerne 72 rokov – podľa zachádzania niekedy až 120 rokov (zodpovedá polčasu rozpadu 36-60 rokov, prakticky to býva do 33 rokov s rozptylom 5 rokov).
Vznikajúce izotopy: prvok sa rozkladá na prvky ľahšie, ktoré majú 50 percentný potenciál znova sa stať pôvodným prvkom - tento jav sa nazýva reprodukcia.
Výskyt: vo väčšom množstve hlavne v obývaných oblastiach.

Vlastnosti:

 • Fyzikálne vlastnosti:
  1. Povrch obvykle pokrytý farebným filmom zloženým zo zmesi iných chemických prvkov.
  2. Bod varu veľmi nízky, na druhú stranu ale mrzne bez akékoľvek známej príčiny.
  3. Do varu sa ľahko dostáva pomocou mechanických hračiek (Porsche, Jaguar, Ferrari, Mercedes a p.)
  4. Topí sa pri špeciálnom zachádzaní.
  5. Horká pri nesprávnom použití.
  6. Vyskytuje sa v rôznych stavoch od panenského kovu až po vyťaženú rudu.
  7. Poddajná pri aplikácií tlaku na správnom mieste.
  8. Čistá vzorka má v prirodzenom stave červenú farbu. Povrch má v dôsledku korózie so vzduchom za vzniku oxidu ženičitého ružovú farbu. V oblastiach s extrémnymi dávkami slnečnej radiácie (Afrika) sa oxid ženičitý mení na oxid ženitý, ktorý má čiernu farbu.
  9. V blízkosti inej kvalitnejšej vzorky sa farba mení na zelenú.
  10. Pri stretu rovnakých vzoriek žien nastáva zhlukovanie žien a teda súženie.
  11. Vykazuje periodickú nestabilitu v závislosti na lunárnom mesiaci.
  12. Jej názor sa rozmnožuje delením. Delí sa oň s inými ženami. Tento proces nazývame aj zdieľanie
 • Chemické vlastnosti:
  1. Výborne priťahuje zlato, striebro a väčšinu drahých kameňov.
  2. Absorbuje väčšie množstvo drahých látok.
  3. Spontánne exploduje bez predošlého upozornenia a akékoľvek známej príčiny.
  4. Nerozpustná v kvapalinách, ale jej aktivita sa zvyšuje po nasýtení alkoholom.
  5. Zo všetkých známych prvkov najlepšie redukuje peniaze až na nulovú úroveň.

Bežné použitie:

 1. Dekorativné účely, obzvlášť v športových autách.
 2. Môže byť dobrou pomôckou pri relaxácií.
 3. Veľmi efektívny čistič a upratovač.

Možné riziká:

 1. V neskúsených rukách veľmi nebezpečná.
 2. Je nelegálne vlastniť viac ako jeden exemplár, je však možné obrábať viac exemplárov, ktoré sa nachádzajú na rôznych miestach a nie sú spolu v priamom kontakte.
 3. Má veľký vplyv na psychiku človeka, väčšinou negatívny až zničujúci. Iba vo výnimočných prípadoch duševne chorých ľudí došlo počas prechodnej doby k miernemu zlepšeniu ich zdravotného stavu.

VÝSTRAHA:

DLHODOBÉ VYSTAVOVANIE SA ÚČINKOM TOHOTO ELEMENTU JE ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ! VŠETKY ZNÁME PRÍPADY ZÁVISLÝCH SKONČILI ICH SMRŤOU V ABSOLÚTNEJ BIEDE A CHUDOBE DUCHA !!!

Nech ťa obchádzaUpraviť

Niekoľko vecí, ktoré má vedieť mužUpraviť

 • Žena zásadne nečíta žiadne návody: Stláča tlačidlá až kým to nefunguje!
 • Žena na strápnenie nepotrebuje alkohol. Zvládne to aj bez neho.
 • Keby bola žena vtákom, vie koho by prvého osrala.
 • Žena nie je náladová. Je iba emočne flexibilná.
 • Najkrajšia veta, ktorú treba žene pošepnúť je veľmi jednoduchá a krátka: „Poďme nakupovať.“
 • Ženy nemajú žiadne chyby. Sú to iba špeciálne efekty.
 • Ženy sú anjeli a keď prídu o krídla tak letia ďalej na metle.
 • Keď Boh stvoril mužov, sľúbil ženám, že ideálny muž bude oddnes na každom rohu. Potom urobil guľatú Zem.
 • Žena chce mať na náhrobnom kameni napísané: Nečum tak blbo! Tiež by som sa radšej vyvaľovala na pláži.
 • Žena je živel. Oheň. Dobrý sluha, ale zlý pán.


Dialógy medzi ženou a mužomUpraviť

Niekedy ženy vedú s mužmi veľmi zvláštne dialógy, ktorých podstata by sa dala (ne)pochopiteľne zhrnúť v nasledujúcom príklade:

Ž: Koľko je dva plus dva?

M: Štyri.

Ž: Určite?

M: Áno, určite.

Ž: No ja som niekde počula, že to môže byť vraj aj päť...

M: Nie, je to štyri.

Ž: Tak vieš to povedať naisto alebo nie?

M: Veď vravím, štyri!

Ž: Možno by som mohla ešte niekomu zavolať a opýtať sa...

M: To netreba.

Ž: Ako to, že netreba? Kto to teraz vyrieši?

M: Ale čo chceš riešiť, veď všetko je to jasné!

Ž: Čo je jasné?

M: Predsa, že dva plus dva je štyri!

Ž: Ale päť je viac ako štyri... čo keď je to päť?

M: Dobre teda, dva plus dva bude päť.

Ž: To mi nemôžeš normálne odpovedať? Teba sa na niečo opýtať...

Audio VerziaUpraviť

Tento článok bol spolu s článkom Muž niekým prerozprávaný a môžete si ho večer v kresle s čajom a slúchadlami na ušiach vychutnať vďaka Večerným Predčítaniam z Necyklopédie.[2]

Večerné Predčítanie z Necyklopédie
Muž & Žena
Súbor:Večerné Predčítanie z Necyklopédie - Muž & Žena


VysvetlivkyUpraviť

 1. Podľa vzoru hviezda - súhvezdie, koleso - súkolie a p.
 2. Zdroj videa (zvukovej nahrávky) na YouTube - pravdepodobne môžme očakávať aj ďalšie pokračovania, či?
Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena


Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

 
 

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová


Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

 
 

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť


 
Rodina
Stará mať
Otec Krstný otec Matka
Muž Decko Žena
Svokra
Manželstvo
Manžel Manželka
Pes Mačka
Papagáj Korytnica
Narodenie
Chlapec Dievča
Syn Dcéra
Brat Sestra
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.