Vládcom Samovej ríše bol samec

—výrok študenta

Openhouse student.jpg

Študent je neidentifikovateľná a nedefinovateľná forma ľudského života (ďalej spomínaná ako rasa), ktorá zázračne nadobúda všetky svoje vedomosti z noci na deň, a do večera po skúške ich pomaly ale isto stráca. Túto neobvyklú formu života môžete najčastejšie nájsť pri nasledújúcich činnostiach:

Kategórie a živelné druhyUpraviť

Rasu študent delíme na tieto živelné druhy:

FinancieUpraviť

Rasa ako taká je dosť veľmi veľa chudobná. Nedostatok financií sa prejavuje besnotou, agresiou, chrčaním a zároveň váľaním sa po zemi, bľabotaním, trhaním si vlasov a podobný prejavmi (aj viackrát za deň). V takomto stave je odporúčané nepribližovať sa, hodiť mu niekoľko (nie je prvočíslo, ale nečíslo) eur a rýchlo utekať.

Školstvo  
VZDELANCI
Riediteľ školyMučiteľProfesorŠtudentŽiakŠkolníkUpratovačkaVzdelaná SlovenkaAnylfailbet
ŠKOLY
Materská škôlkaZŠ s MŠ Pionierska 2Zš Komenského SNVTomášikova 31 KošiceNereálna stredná školaFIITGymnázium Andreja SládkovičaGymnázium Javorová 16Gymnázium Jozefa Gregora TajovskéhoGymnázium Mikuláša KováčaGymnázium (Liptovský Hrádok)Stredná priemyselná škola MartinGymnázium v RužomberkuŠDaJ MladosťUniverzita Konštantína FilozofaBohoslovecká univerzita Šerca Ježišovho v HostoviciachVysoká škola teroristickáGymnázium Žilina
VEDY
MatematikaFizykaChémiaDejepisZemepisBiológia
 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.