Špeciálny súd

SVK Necy.jpg Špeciálny súd
Špeciálny sud.jpg
Fotografia je nízkej kvality, lebo sme nemali povolenie vkročiť priamo na zasadanie.
© Papa Ratzi

Špeciálny súd je jeden (prvočíslo) slovenský súd, ktorý je špeciálny. Bol vytvorený podľa článku ústavy o práve na trest. Sídlom výkonu činnosti špeciálneho súdu je špeciálny sud.

Špeciálny súd je špičkovým zariadením, ktoré by mohlo napomáhať očiste spoločnosti. Bol už riadne zaregistrovaným patentom. Hľadá sa len firma, ktorá by spustila ich hromadnú výrobu. Vedú sa ale spory o návode na použitie. Vážne sa uvažuje, že pilotnou krajinou pre štart používania tejto revolučnej superutility sa spustí práve na Slovensku.

FungovanieUpraviť

Laikovi by sa zdalo, že špeciálny sud je niečo ako kúpacie zariadenie, teda čosi ako drevená kaďa na kúpanie, ktorá sa dá použiť aj v exteriéroch. Omyl! Špeciálny sud je vynález, ktorý po schválení v parlamente bude po zakúpení k dispozícii každému ovčanovi. Bude slúžiť podobne ako bežný domáci elektrospotrebič (ako televízor, či fritéza a pod.) lenže špeciálne na trestanie grázlov, ktorí mu spôsobia nejakú ujmu. Riadne súdy nestíhajú a tento špeciálny teda vyrieši problémy so súdnymi prieťahmi.

PoužitieUpraviť

Ako sa špeciálny súd bude používať? Je to veľmi jednoduché a zvládne to každý gazda, či gazdinka a možno aj decko.

Kradne vám niekto zemiaky? Vyrabovali vám auto? Nechodia vám načas alimenty? Natiera vám niekto sústavne kľučku na dverách hovnom? Neustále od vás váš skazený skorumpovaný lekár žobre jablká, či domáce vajcia? Tak toto už nebude problém! Jedinou podmienkou bude chytiť si toho, čo vám spôsobí ujmu. Trebárs ho len stačí namotať, t.j. pozvať na priateľskú návštevu.

Potom ho už len šupneme do špeciálneho suda. Spočiatku sa mu to môže javiť, že máte originálnu Jakuzu. Vy si ale na externej klávesnici navolíte zoznam priestupkov/ trestných činov, čo vám chasník spôsobil a stlačíte tlačidlo „Štart“, respektíve „Enter“. Program vyhodnotí zadané údaje a porovná ich cez internetové pripojenie s aktuálnym trestným sadzobníkom v zbierke zákonov. Potom už všetko ide samo. Padúch prejde takým očistcom, že keď ho po čase, keď program skončí a zapípa a vy vyberiete toho lotra zo suda von, on je zrazu „čistý ako ľalia“.

Oficiálna politika Slovenska  
  Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
 
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.