Telo: Rozdiel medzi revíziami

Odobrané 4 bajty ,  14:14, 7. jún 2020
chýba zhrnutie úprav
d
 
'''Telo''' je základný nosič všetkého čo patrí ku [[tvor]]om, [[potvor]]om, a teda aj k [[ľudo]]m. Je to teda [[obal]], ktorý obsahuje ďalšiu vážne dôležitú zložku, ktorou je [[duša]] (v [[grécko]]m originále [[Biblia|Nového zákona]] ''pneuma''. Telo je potom čosi ako [[pneumatika]]). Duša je jeden z podstatných prvkov existencie nevysvetliteľného javu, známeho ako [[život]].
 
== Živočíšne telo ==
V tele sa nachádza niekoľko prirodzených dier, no s dierami v tele treba zaobchádzať veľmi zodpovedne, lebo pri neodbornej manipulácii z neho duša vyfučí. Toto fučanie nie je spravidla sprevádzané zvukom porovnateľným s vyšróbovaním ventilu z pneumatiky. Také zvuky majú súvislosť s iným javom, ktorý poznáme ako [[prd]]. Dôsledkom toho vypustenia duše z tela sa stane telo zbytočným. To, že je zbytočné nie je celkom isté, lebo v tomto prípade sa stane vlastníkom tela ďalší dôležitý zjav, ktorý poznáme ako [[smrť]].
 
Pre zbytočné telo, ktoré nemá v sebe dušu, a ani život, treba splniť určité skladovacie podmienky, lebo hrozí riziko, že v procese svojej postupnej sebalikvidácie bude okolo seba produkovať nepríjemný jav, známy ako [[smrad]]. Pod [[mikroskop]]om sme zistili, že smrad je vonkajším prejavom vďaky za poskytnuté telo, ktorú nám odovzdávajú za [[Žrádlo|pokrm]] drobné usilovné [[živočích]]y všeobecne označované za hnilobné baktérie. Hnilobné baktérie sú v podstate živé, takže súvislosť sú smrťou je [[Albert Zweistein|aj tu relatívna]].
 
== Teórie pôvodu tela ==
Podľa religionistov vieme, že prvé telo ľuda bolo to, čo mal [[Adam]], potom bol dokonalejší [[Žena|ženský model]], ktorý vyfasovala [[Eva]]. Po [[vyhnanie z raja|vyhnaní z raja]] sa vďaka reprodukčným orgánom a túžbam po [[orgazmus|orgazmoch]] stalo, že sa takýmito telami zamoril celý [[svet]]. [[Američan]]ia v tom majú jasno, že dôvodom tohto javu bol podľa nich [[fucking]] a dodnes to za každou [[Veta|vetou]] zdôrazňujú.
 
Podľa [[Darwin]]a je tomu tiež vraj takisto, no sporí sa s [[farár]]mi pre skutočnosť, že podľa jeho výskumov sa ľudské telo vyvinulo potom ako najprv zmutovali [[ryba|ryby]], potom, [[plaz]]y, či nejaká forma [[potkan]]ov, neskôr [[opica|opice]]... atakďalej. Astronómovia k tomu dodávajú, že predtým ešte bola [[Veľká Treska]].