Telo: Rozdiel medzi revíziami

Pridaných 165 bajtov ,  19:58, 13. apríl 2014
d
+
d (+)
d (+)
'''Telo''' je základný nosič všetkého čo patrí ku [[tvor]]om, [[potvor]]om, a teda aj k [[ľudo]]m. Je to teda [[obal]], ktorý obsahuje ďalšiu vážne dôležitú zložku, ktorou je [[duša]] (v [[grécko]]m originále Nového zákona ''pneuma'', telo je potom čosi ako [[pneumatika]]). Duša je jeden z podstatných prvkov existencie nevysvetliteľného javu, známeho ako [[život]].
 
== Také drísty ==
V tele sa nachádza niekoľko prirodzených dier, no s dierami v tele treba zaobchádzať veľmi zodpovedne, lebo pri neodbornej manipulácii z neho duša vyfučí. Toto fučanie nie je spravidla sprevádzané zvukom porovnateľným s vyšróbovaním ventilu z pneumatiky. Také zvuky majú súvislosť s iným javom, ktorý poznáme ako [[prd]]. Dôsledkom toho vypustenia duše z tela sa stane telo zbytočným. To, že je zbytočné nie je celkom isté, lebo v tomto prípade sa stane vlastníkom tela ďalší dôležitý javzjav, ktorý poznáme ako [[smrť]].
 
Pre zbytočné telo, ktoré nemá v sebe dušu, a ani život, treba splniť určité skladovacie podmienky, lebo hrozí riziko, že v procese svojej postupnej sebalikvidácie bude okolo seba produkovať nepríjemný jav, známy ako [[smrad]]. Pod [[mikroskop]]om sme zistili, že smrad je vonkajším prejavom vďaky za poskytnuté telo, ktorú nám odovzdávajú za [[Žrádlo|pokrm]] drobné usilovné [[živočích]]y všeobecne označované za hnilobné baktérie. Hnilobné baktérie sú v podstate živé, takže súvislosť sú smrťou je [[Albert Zweistein|aj tu relatívna]].
 
== Stavba tela ==
Pozrime sa na telo objektívne. V svojej podstate je celkové telo zbierkou rôznych [[orgán]]ov. K telu patria, rôzne [[úd]]y, ale nielen tie. Je tu aj [[hlava]] s [[ksicht]]om, či iné podobné [[prirodzenie|prirodzenia]]. Každé z nich má svoje špeciálne meno a tak sa stáva, že vďaka takejto [[krivda|krivde]] sa za telo v bežnej [[reč]]i považuje stredobod všetkých tých orgánov, ktorý bohaté fondy slovenského národa poznajú aj pod názvom trup.
 
Telo je za istých okolností výhodný obchodný artikel. Niekedy sa s jeho orgánmi zarába po smrti, no sú nadané osoby, ktoré si nimi zarábajú zaživa. A nemusí zákonite ísť o [[prostitútka|prostitúciu]], ale o spoločensky uznávaný zjav známy ako [[celebrita]].
 
== PôvodTeórie pôvodu tela ==
Podľa religionistov vieme, že prvé telo ľuda bolo to, čo mal [[Adam]], potom bol dokonalejší [[Žena|ženský model]], ktorý vyfasovala [[Eva]]. Po [[vyhnanie z raja|vyhnaní z raja]] sa vďaka reprodukčným orgánom a túžbam po [[orgazmus|orgazmoch]] stalo, že sa takýmito telami zamoril celý [[svet]]. [[Američan]]ia v tom majú jasno, že dôvodom tohto javu bol podľa nich [[fucking]] a dodnes to za každou [[Veta|vetou]] zdôrazňujú.
 
Podľa Darwina[[Darwin]]a je tomu tiež vraj takisto, no sporí sa s [[farár]]mi pre skutočnosť, že podľa jeho výskumov sa ľudské telo vyvinulo potom ako najprv zmutovali [[ryba|ryby]], potom, [[plaz]]y, či nejaká forma [[potkan]]ov, neskôr [[opica|opice]]... atakďalej. Astronómovia k tomu dodávajú, že predtým ešte bola [[Veľká Treska]].
 
{{Anatómia}}
17 252

úprav