Telo: Rozdiel medzi revíziami

Pridaných 226 bajtov ,  18:57, 13. apríl 2014
d
+
d (+)
d (+)
'''Telo''' je základný nosič všetkého čo patrí ku [[tvor]]om, [[potvor]]om, a teda aj k [[ľudo]]m. Je to teda [[obal]], ktorý obsahuje ďalšiu vážne dôležitú zložku, ktorou je [[duša]] (v gréckom[[grécko]]m originále Nového zákona ''pneuma'', telo je potom čosi ako [[pneumatika]]). Duša je jeden z podstatných prvkov existencie nevysvetliteľného javu, známeho ako [[život]].
 
V tele sa nachádza niekoľko prirodzených dier, no s dierami v tele treba zaobchádzať veľmi zodpovedne, lebo pri neodbornej manipulácii z neho duša vyfučí. Toto fučanie nie je spravidla sprevádzané zvukom porovnateľným s vyšróbovaním ventilu z pneumatiky. Také zvuky majú súvislosť s iným javom, ktorý poznáme ako [[prd]]. Dôsledkom toho vyfučaniavypustenia duše z tela sa stane telo zbytočným. NieTo, že je tozbytočné nie je celkom isté, lebo v tomto prípade sa stane vlastníkom tela ďalší dôležitý jav, ktorý poznáme ako [[smrť]].
 
Pre zbytočné telo, ktoré nemá v sebe dušu, a ani život, treba splniť určité skladovacie podmienky, lebo hrozí riziko, že v procese svojej postupnej sebalikvidácie bude okolo seba produkovať nepríjemný jav, známy ako [[smrad]]. Pod [[mikroskop]]om sme zistili, že smrad je vonkajším prejavom vďaky za poskytnuté telo, ktorú nám odovzdávajú za pokrm drobné usilovné [[živočích]]y všeobecne označované za hnilobné baktérie. Hnilobné baktérie sú v podstate živé, takže súvislosť sú smrťou je [[Albert Zweistein|aj tu relatívna]].
17 252

úprav