Otvoriť hlavné menu

Necyklopedia β

Změny

Samovražda

Přidáno 600 bajtů, 08:03, 29. júl 2016
d
Sakrálna samovražda
* medializácia, marketing pomocou [[masmédiá|masmédii]] alebo v [[Kniha|knižnej]] podobe ([[biblia]], sväté písmo, [[televízia]])
Návod: Na tento typ samovraždy alebo obety je nutná asi najväčšia príprava, či už duchovná alebo fyzická je nutné zapojiť aj sily ktoré nie sú viditeľné bežným ľudským [[oko]]m. Môžeme sa buď prebodnúť posväteným predmetom ale upáliť (ak žijeme v [[stredovek]]u) alebo ukrižovať poprípade rôzne iné variácie... nájdeme v knihách konkrétneho náboženstva alebo [[kult]]u ktorý vyznávame a chceme sa zaň obetovať .
 
=== Samovražda druhou osobou ===
Je to v podstate vražda, ale vrah je do svojej úlohy úmyselne vmanipulovaný samovrahom. V USA aj USB je veľmi populárna „samovražda policajtom“. Vykoná sa tak, že si vyhliadneme vhodného policajta a dáme sa na útek. Pomáha namaľovať sa na čierno alebo aspoň mať červené tričko s Che Guevarom.
 
Na Slovensku sa používa napr. samovražda Terchovanom (''soudruzi, je vědecky dokázáno, že soudruh Jiří Jánošík byl maďarskej žid''). V iných lokalitách urazíme vraha napr. poznámkou, že jeho stará mama sa nevie korčuľovať.
=== Kombinovaná samovražda ===
4 958
editací