Šalvio Bezlysini

Bezlysini neschvaľuje tento článok
pretože popisuje detaily jeho donjuanských metód a teda ohrozuje jeho monopol na pohlavný styk na Apeninskom polžaludi.
ŠalvioFacelifting.jpg

Šalvio Bezlysini (vlastným menom Silvio Berlusconi; prezývky: Il grande gebuglio - Navoskované čelo, tréner pohlavného styku, milánsky casanova) je taliansky mediálny mág (taliansky imitátor Borisa Flašíka), ktorý bol talianskym šašom frakcie pedofilov, z čela ktorej sa prebojoval až do kresla talianskeho priemera.

Šalvio Bezlysini
Šalvio Bezlysini
Šalvio po vyrovnaní vrások.

mediálny mág, politik, pedofil
Narodenie 29. september 1936
Miláno
Taliansko

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

V súčasnosti sa utiahol do ústrania väznice. Preslávil sa aj ako jediný známy človek na Zemi, ktorý sa pokúsil narušiť monopol Chucka Norrisa, podarilo sa mu zastaviť starnutie a objaviť prostriedok na dosiahnutie doživotnej erekcie či obnovu rastu vlasov.

Pýcha a pádUpraviť

 
Šalvio na súde po očiernení marockou štetkou zn. Raubíra.

Šalviova životná dráha pripomína pieseň Mariky Gombitovej Koloseum, kde sa spieva: "Koloseum, pýcha a pád... Ukáž to slávny Rím." Hoci sa Bezlysini narodil v Miláne pieseň je viac ako ilustračná.

Jeho pád sa začal keď dostal prvý (a posledný) debilný nápad, vo vlastnej televízii začal moderovať erotickú reláciu Panna con carne, v ktorej sa chvastal pred talianskym národom svojimi sexuálnymi výkonmi. Taliani, známi ako najzávistlivejší národ na Apeninskom polostrove, sa s tým nevedeli zmieriť a až jednému z nich - Supermáriovi Montimu od Zotta napadlo narafičiť na Šalvia pedofilnú aféru.

Po dlhom blúdení marockou štvrťou vo Vatikáne sa mu podarilo nájsť jedinú neplnoletú Maročanku (Raubíra), ktorá vyzerala na 20 a za prísľub postu predsedníčky cheerleaderiek na štadióne Lazia Rím ju presvedčil svedčiť na komplot proti Šalviovi. O zákernosti plánu svedčí aj svedectvo Raubíry pred generálnou prokuratúrou, keď Šalvia obvinila z pokusu o znásilnenie svedkov a svojim svedectvom sa jej ho podarilo očierniť.

Zahraničné vzťahyUpraviť

Okrem nadštandardných vzťahov so zahraničnými modelingovými agentúrami sa Šalvio zaskvel vynikajúcimi vzťahmi s líbyjským vodcom Muamarom Kadáfím. Jeho génius ducha sa naplno prejavil až podpísaním Osi Rím-Texas s americkým rančoprezidentom Georgeom DeBushom.

S ďalším americkým prezidentom, Babrákom Obamom, a už tobôž nie s jeho ženou, si Šalvio nerozumel, napriek lichôtkam, ktoré na Babrákovu adresu predniesol. Po tzv. rímskom incidente, kedy jej odmietol podať ruku (chcel jej ju len pobozkať ako správny džentleman) vypovedal alianciu, čím nechtiac spôsobil presunutie finančnej krízy z USA do Európy.

Známy je aj jeho románik s fínskou prezidentkou Tarjou Halonenovou, keď sa mu cez posteľ (tzv. posteľná diplomacia) podarilo vyrokovať pre Taliansko dodávky fínskych smrekov, sáun a jazier do južného Talianska.


  Politici
  Politické systémy  
PolitikMonotikaPolitikaŠtátPrezidentNáboženstvoPápežAtentátDementkraciaFeminizmusKonštruktívna monarchiaKorupciaAl SrajdaMossadCIANATO
  Významní svetoví politici  
Adolf HitlerStalinLeninJurko KríčekBill ClintonBabrák ObamaFidel CastroKormidelníkJFKMussoliniŠalvio BezlysiniGenerál MugabeNapoleon BonaparteSaddám HusajnUsama bin LádinVáclav KlausVáclav HavelFidel Castro
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.