Čierna Hora

"A teď si Vás koupím všechny..."

- Vratko Pojebić, keby mal peniaze
Čierna Hora
Crnogorska Morska Republica Ukradijebana Srbskim Kuracem
Co Srb, To Kurac
Základné údaje
Štátne zrichtovanie Neobjavená dovolenková destinácia
Úradné jazyky montenegerština
Hlavné a najväčšie mesto Podgorica
Druhé najmenšie mesto Nadgorica
Najvyšší bod Grapićićov Vrh
Najdlhšia reka Pićova Voda
Národná hymna Srbe sa kurace
Národné motto Nikedy dame srbu moro
Demografia
Rozloha 14 026 km²
Počet obyvateľov 620 000
Hustota osídlenia kde tu... dakto, nie bárs veľa
Susedia Chorvátsko, Bosna a Hercegovina, Albánsko, Kosovo, Kuraci Srbsko
Ostatné
Prezident Jebko Pićohonić
Premiér Hladko Bradoholić
Národní hrdinovia Ten prezident, ktorý konečne odtrhol Čiernu Horu od Srbska. Ľudovo nazývaný král.
Zakladateľ štátu Aštar Śeranić
Mena Euro
internet tld .me

Čierna Hora (crnhrsky. Crna Gora, čes. Čeřná Hořa, srb. Kurace da su nam more ukrali, ang. This country exist?, nem. günstiges Kroatien, chor. Kurace, bos. Kuraci, slov. Kuraca, vychodňarsky Tota Čarna atď.) je (narozdiel od čiernej diery) štát, ktorý srbom zobral more, nejak tak ako sme my vzali čechom Tatry. Neúspešne sa snaží presadiť ako dovolenková destinácia no vzhľadom na diaľku ľudovia nato jebú a preferujú Chorvátsko. Našim redaktorom sa podarila zachytiť aj aktuálna reakcia od bežného stredoslovenského cestovateľa:

Čierňa Hora? To je ďe, voľaďe u paštikárov? Há? Baľkan? Ná a gdo by sa tam jebau toľkie hoďiny... Dájte mi pokoj vandráci, otca ti jebem, krumpľe mi nakopať treba!

Ako môžeme vidieť, práve diaľka spôsobuje nedostatok turistov, preto sa tento utešený európsky štátik zmieta v krízach a musela ho kúpiť Čína... Nuž, onedlho budú fabriky neďaleko - dobrá správa na vaše pičovinky z aliexpresu nebudete čakať dva (prvočíslo!) mesiace.

HistóriaUpraviť

Dňa 3. júna 2006, t.j. tesne pred vznikom Necyklopédie, sa Čierna Hora konečne odčlenila od Srbska a Čiernej Hory... Takže ostalo už len samostatné Srbsko a samostatná Čierna Hora. Dnes rozmýšľame, kedy sa odtrhne Čierna od Hory. Za týmto úspechom stojí Odje Bić. Mladý Odje sníval o samostatnej Čiernej Hore. On vlastne rozmýšľa od samostatnej Re (po rozdelení Čiernej a Hory sa rozdelí ešte Ho a Ra), no zatiaľ oddelil len Čiernu Horu od Srbska a Čiernej Hory. Stalo sa tak po referende, ktorého sa zúčastnilo 118,43% ovčanov Čiernej Hory... To preto, lebo za oddelenie od Srbska a Čiernej Hory mohol hlasovať úplne každý, preto prišli voliť aj psy, potkany a mačky, ktoré boli znechutené, že v roku 1995 si celý Balkán vybojoval nezávislosť a oni nie.

Čínska okupáciaUpraviť

Čierna Hora nie je výnimkou pri politikoch... Tiež tu vládnu kokoti. Títo kokoti sľúbili, že postavia diaľnicu. Ale nemali peniaze. "Splny sa splňujú, rady sa darujú", ako hovorí príslovie a diaľnica sa naozaj začala stavať. Kuloáre a bežné ľudské oko však tvrdia, že diaľnica vedie nikam. Taktiež sa Čierna Hora upísala Číne a čínskej firme výhodnou zmluvou (pre Čínu) - znenie zmluvy je aj cca nasledovné: Vy sa nemôžete omeškať s platbou, my sa môžeme omeškať s prácou. Vy sa nemôžete sťažovať, my vás môžeme súdiť. Súdiť budú výhradne nezávislé súdy. Čínske. Pri nedodržaní zmluvy z vašej strany máme nárok na vaše územie. Pri nedodržaní zmluvy z našej strany máte nárok držať piču.

A tak začína etapa čínskej okupácie a kolonizácie Európy. Čierna Hora nemá na zaplatenie zbytočnej nikam nevedúcej diaľnice. Čína má nárok na územie Čiernej Hory.

Necyklopedické štáty

 

 Absurdistan  Antarktída  Byzantská ríša  CCCP  ČeskoslovenskoFranská ríša  Hollywood  Internet  Kráľovstvo Šumavy  Mikzicko  Morava  Osmani  Rakúsko Uhorsko  Rímska ríša  Tisícročná ríša  Veľké Uhorsko  Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
  Afganistan  Anglicko  Bosna a Hercegovina  Bulharsko  Česko  Čierna Hora  Čína  Dubaj  Egypt  Európska únia  Fínsko  Francúzsko  Grécko  Holandsko  Hong Kong  Chorvátsko  Izrael  India  Írsko  Japonsko  Kanada  Kosovo  Kuba  Líbya  Maďarsko  Mongolsko  Nemecko  Nórsko  Poľsko  Rakúsko  Rumunsko  Rusko  Slovensko  Slovinsko  Švajčiarsko  Srbsko  Taliansko  Turecko  Ukrajina  USA  Veľká Británia

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.