Česko

(Presmerované z Česká republika)
Česká republika
Cséh Kózatatarsaság
Cesky erbik.png
Flag Czech republic.jpg
Základné údaje
Štátné zriadenie zrejme kniežatstvo vojenská diktatúra, stále tam spomínajú akési knieža generála
Úradné jazyky český, maďarčina (regionálne, pri mestách Uherský Brod a Uherské Hradiště), slovenčina je tolerovaná
Hlavné mesto Praha (nie, nie je to Brno)
Najväčšie mesto Praha (opať to nie je Brno))
Členenie 14 krajov (Brno nie je samostatný kraj, no Praha hej)
Najvyšší bod Snežkachovský štít (128 metrov n. m.)
Najdlhšia reka Styx
Národná hymna Kde domov tvůj? https://www.youtube.com/watch?v=U0YavuZe_DQ (trápnejšiu hymnu som teda ešte nepočul)
Demografia
Rozloha cca. 8 000 km² (počas 20. storočia východné kusy odpadávali)
Počet obyvateľov takmer 1,4 milióna
Hustota osídlenia jeden na druhom
Susedia Slovensko (prekvapivo), Rakúsko (žiaľ), Nemecko (bolo aj bližšie, pravda), Poľsko (Ostrava), Rumunsko (no naozaj!)
Ostatné
Prezident major Zeman, alpinista
Premiér Sobotka, verný priateľ Robinsona Crusou
Národný hrdina Vladimír Mečiar (rozdelil Čes-Ko-Slo-Ven-Sko)
Zakladateľ štátu Václav Klaus, Václav Klaus a .... Václav Klaus
Mena Česká koruna (tak pravil Václav Klaus!)
Priemysel Kolotoče, Cirkus, Porno, Gay kluby
internet tld .cs, .cs., .su a .ru (Karlovy Vary a okolie)

Česko (angl. Chechnya alebo Chechenia) je jednou z provincií Slovenského impéria. Je to malá krajina, ležiaca v Európe. Nachádza sa medzi Nemeckom a Ruskom. Podľa niektorých údajov sa tvrdí že by majoritou českého obyvateľstva nemusel byť nikto iný ako obyčajní Česi.

HistóriaUpraviť

Česko (neprajníci uvádzajú slovo ako akronym k slovnému spojeniu ČEStný KOkot) vzniklo zhruba pred 175 miliónmi rokov a 7 sekundami chaotickým nahromadením extrémne prefíkaných (po česky vychcaných) a šetrných praľudov, ktorí geneticky priamo nadväzovali na nadmúdrejšieho a najšetrnejšieho tvora na Zemi, praotca Jiřího Skrblíka zo Skrblíkova.

Tento praotec, pramatka, pradedko a prababka (šetril aj na frcgumách) všetkých Čechov sa preslávil skvelými domácimi zaváraninovými zmesami zo zvyškov burgyne, šalátu a egyptského pomaranča odrody Kuci-Kuci. Dnes je tento produkt geniálneho pilného a domajšího hospodára známy pod menom Moravský šalát.

Neoficiálne zdroje hovoria o tom, že Jiří Skrblík naučil umeniu prežitia v núdzi aj Chucka Norrisa (nouze naučila Skrblíka housti), Jacka Bauera, Jožku Černého, Mao-Tse-Tunga, zo žien spomenieme Indíru Gándhiovú, Ženu za pultom a Hedvigu Malinovú. Podľa nepodložených ohováračských rečí židoboľševických kolaborantov je Jiří Skrblík prababkou Stalina a otcom Jána Slotu. V pozostalosti Jiřího Skrblíka možno nájsť nikdy nepoužitý toaletný papier a originálnu verziu Tatry 613 s pohonom na vyžuvané fazuľové struky.

Toto všetko sa stalo kdesi na východe (za Sobrancami), nakoniec sa však Praotec Skrblík Čech zdvihol a zamieril na západ, kde sa podľa legiend nachádzala zem opľúvajúca mliekom a striedkou. Praotec Čech ju síce nenašiel, ale napriek tomu sa usadil pod horou Rýp. Potom sa dlho nedialo nič, ale naostatok Průmysl Ořáč založil známu dynastiu Průmyslovcov a urobil z Česka průmyslní vělmoc.

SúčasnosťUpraviť

Kedysi bol český štát zhruba dvakrát prvočíslo väčší, no v minulom storočí z neho začali, podobne ako to býva pri lepre, od východu jednotlivé kusy odpadávať. V súčasnej dobe je Česko najväčšou, najbohatšou, najšetrnejšou, najdynamickejšou (a jedinou skutočnou) krajinou na svete. O jeho slávu sa mierou vrchovatou pričinili osobnosti ako Radovan Krejčíř, Viktor Kožený, Jóžin z Bážin a Július Fučík. Posledne menovaný sa v rámci šetrenia energiou hral počas procesu obesenia na mŕtveho, pričom takto vytvoril nepredstihnuteľný a bájny epos nazvaný Reportáž zpod šibenice.

HDP na jedného obyvateľa Českej republiky je tak vysoké, že nie je možné ho číselne vyjadriť. Nedokázal to ani Chuck Norris, následkom čoho zomrel pod jeho kradmou rukou čestný a šetrný bankový úradník Jan Palach, priekopník nezávislého externého kúrenia tzv. benzínovým šokom.

Na jedného obyvateľa pripadá v Česku 731 automobilov, prevažne prémiových značiek, ako sú Škoda SuperMaybach, Lamborghini Skodielago a Audi Roomster Quattro Turbo Diňa - opäť použitý pohon na rastlinné palivo, zvyšky zo šupiek dyne - patent Václava Klausa. Česko je významným členom svetového spoločenstva, i keď nie tak významný, ako si myslí. Podľa niektorých plánov by v budúcnosti malo spolu so Slovenskom tvoriť sociálny raj na čele s Robertom Ficom a Jiřím Paroubkom.

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017, Česko-Slovensko-Japonsko-Pirátska vojna, okupácia ČeskaUpraviť

Vo voľbách do sněmovny zvíťazilo hnutie ANO-Anexia Novodobých Otrokov-slovenské radikálne hnutie, ktoré chce pripojiť Česko k Slovensku, 3. sa umiestnili Piráti, ktorí do Česka prišli cez Dunaj a Moravu začiatkom roka a 4. sa umiestnilo SPD-sakuaši pokai dikoato (v preklade-Japonská kolonizačná spoločnosť), ktorá chcela urobiť z Česka japonskú kolóniu. Spolu mali väčšinu a vznikla nová vláda, ktorá zmenila Česko na zvláštnu provinciu oboch krajín a pirátov. Reakcia Slovákov

 • Viete kto vládne v Čechách? Pirátov!
 • Pirátov? A ta není možné, veď Česi ani more nemajú, či?

Kolonizácia sa, ale Čechom nepáčila a rozpútali vojnu. Vojna skončila víťazstvom spojencov osi, pretože Japonci našli spôsob ako z piva spraviť liek na rany a to Čechov odrovnalo a umreli od smädu.

BudúcnosťUpraviť

V najbližších rokoch predpokladajú renomovaní analytici ako Ivo Samson, Gustáv Kazimír Zechenter Laskomerský, či princezná Diana, že Česko zaberie na diaľku Sibír, Mesiac, Grónsko, Hornú Maríkovú a potom, keď skončia svoj džob požiarnici spolu s hasičmi tak aj Slnko.

Najprestížnejšie americké univerzity z Ivy League preto už od roku 1745 usporadúvajú tzv. České dni, počas ktorých nedostanú účastníci jazykového kurzu nažrať sedem (prvočíslo) dní nič, a na ôsmy ich čaká lančmít a olej z prevodovky Škody 110R. Vedecká štúdia Lucie Bíléj jednoznačne preukázala, že takto poučení frekventanti potom nemajú v procese aklimatizácie (ale aj klimaktéria) najmenší problém.

Absolventmi kurzu z rokov minulých sú aj Adolf Hitler, Jára Cimrman a Hare Krishna. V súčasnosti prerokúva slovenský parlament rezolúciu, podľa ktorej sa má naša planéta od roku 2224 volať Česká Zeme Guľa (v originále České Země Varle). Prijatie tejto rezolúcie je však podmienené zachovaním tradičnej procedúry výroby slovenskej bryndze.

ObyvateľstvoUpraviť

Z desiatich miliónov obyvateľov 9,5 milióna pije alebo fajčí. Všetci riadia autá ako šialenci, sú posadnutí sexom a nemajú poňatie o disciplíne. Väčšina veriacich Čechov sú kresťania, aj keď by ste to podľa ich správania nepovedali. V Česku je veľa komunistov.

 
Typický dospelý Čech
 
Postava, ktorou sa môže pýšiť asi každý druhý Čech.

PôvodUpraviť

Pôvod Čechov je nejasný. Niektorí sa považujú za Slovanov, iní za potomkov Keltov, ale každý Čech je hrdý na svojich príbuzných vo Švédsku. Istá skupina ľudí tam hovorí úplne iným jazykom, ale tvrdia o sebe, že sú Česi. Krajina tiež viackrát zmenila svoje štátne zriadenie a názov. Dnešné Česko si najčastejšie Amíci mýlia s Čečenskom. Najznámejší Česi sú:

 • internacionál DubCzech
 • Koudysh (tenis)
 • Hashek (hokej) - Komunista, spisovateľ, hokejový brankár
 • Václav Havel, Duch (exprezident) - preslávil sa svojim humanitárnym bombardovaním. Jeden z najlegendárnejšich Čechov pochopil, že zbombardovaní ludia sa už nesťažujú.
 • František Rigo Čech - údajne lepší ako Karel Gott.
 • Karel Gott - známy rómsky reper
 • Wolfgang Priklopil - najslávnejší Čech v Rakúsku
 • Chrobák Truhlík - popri Skrblíkovi a praotcovi Čechovi ďalší prapredok všetkých Čechov.
 • Krtek
 • Ivan Lendl - tenista.
 • Tomáš Rosický - futbalový génius (to je vtip)
 • A najväčšia česká okrasa:chlap bez tučného brucha(nikdy neexistoval, neexistuje a ani existovať nebude!!!).
 • Jeho zaspatosť, Karel Jan Nepomuk Josef Norbert Bedřich Antonín Vratislav Menas kníše ze Schwarzenbergu, priekopník filozofie nulovej angažovanosti, ktorá mu v politike vyniesla post ministra (nepamätá si, v akej vláde) a neúspešného kandidáta na českého presidenta, ktorý nevedel po česky.
 • Major Zeman - slávny detektív a president, vyznavač alpinizmu a ďalších duchovných smerov. Major Zeman je známy vďaka chronickej viróze. Svojho času mu dokonca vystrelovala až do kolena (čo riešil Opodeldokom), čo však nie je ani druhočíslo. Je známe, že rozdiel medzi pápežom a Majorom Zemanom, je ten, že pápež je hlava pomazaná, zatiaľ čo Major Zeman je hlava namazaná. V populárnej kultúre je známy z textu pop speváka Karla Gota textom "Učení páni skušení, ja rád bych k vám teď podoktnul, že nik z vás nemá tušení, že od západu k vám stojí statný vůl!". Je možné, že Karel Got mal namysli Becherovku, čo je v niektorých západných kultúrach prvočíslo.

GenetikaUpraviť

Objavy v oblasti populačnej genetiky za posledných 15 rokov prinášajú viac svetla do temnej minulosti Čechov. Tradične - určitá časť Čechov sa od ostatných Slovanov dištancuje, a zakladá si na svojej západoeurópskosti. Táto názorová skupina verí, že Česi sú pôvodným národom, a potomkovia ľudí, ktorí obývali českú kotlinu (Bohémia) pred príchodom slovanských kmeňov.

Dokonca hlavný náčelník českých kmeňov, Václav Klaus, obohatil českú lexiku o termín „moji Keltové“. Štúdie L. Cavalli-Sforzu a ďalších posúvajú Klausove tvrdenia do kategórie rozprávok, a prinášajú pravdu o českom národe- Česi sú pôvodom z Ázie, a boli sprznení Mongolmi!

YDNA Haplotyp R1A1 českého typu svedčí o enormnej populačnej explózii, ktorú zažil český národ v predhistorickom čase a ranom stredoveku. Invázia českých génov do oblasti strednej Európy pripomína inváziu Mongolov. Všetky otcovské línie sa zbiehajú v jednom predkovi, ktorý žil približne 60-80 generácii dozadu. (Praotec Čech is not dead!!!). Je však viac než pravdepodobné, že tento alfa-samec nemal svoje sídlo na hore Říp, ale pravdepodobne niekde na Ukrajine. Kdekoľvek bol lokalizovaný, musel mať hárem, a musel jebať ako zajac. Tu niekde treba hľadať aj príčiny dnešnej hypersexuality českého obyvateľstva.

Proces hybridizácie českého obyvatelstva nabral rýchlosť v 20. storoči, keď boli Česi sprznení Slovákmi. Genetická výbava Čechov bola hacknutá ako nikdy v histórii, a ich organizmus získal nové užitočné aktualizácie - ako napriklad schopnosť trávenia etanolu.

BezpečnosťUpraviť

Všeobecne sa Česko považuje za bezpečnú krajinu. Návštevníci si ale musia byť vedomí toho, že z času na čas Česko niekto napadne alebo obsadí (Nemci alebo Rusi). Česi tradične kapitulujú bez prieťahov. Nikdy si tam nesmiete prestať dávať pozor na svoje peniaze... a hlavne na svoje pero.

KinematografiaUpraviť

„Keď pozeráš film, a ani na konci nevieš o čo sa jedná, je to český film“ (poľské príslovie). Ak vo filme hromadne obrábajú (t.j. doslova „nehorázne jebú na každom kroku“) nejakú slovenskú herečku, je to zaručene český film, za ktorý táto herečka dostane nomináciu ešte aj na nejakého Leva.

Zaujímavé názvy obcíUpraviť

 
Šukačka a Onen Svět
 
Len blázon by šiel do Opavy
 • Šukačka
 • Onen Svět
 • Malá Lípa (pôvodne Sračkov)
 • Mrákov u Domažlic (pôvodne Mrdákov)
 • Močovice
 • Kokotín (samota na juhu Čiech)
 • Pičulín (zaniknutá osada, les sa tak volá dodnes)
 • Řitka
 • Pičín
 • Prčice
 • Nehonín
 • Kokotský les (nie je to obec a ani prvočíslo ale nevadí)
 • Kokotské rybníky
 • Dívčí Kopy
  Niektoré české témy  

BecherovkaBitka pri SlavkoveJára CimrmanČechČechomorČeskoVáclav HavelJožin z bažinVáclav KlausMoravaOstravaPardubaPetr NovotnýPrahaTornádo v UrčiciachŤěžkoslovensko
Poznámka:Všetky články sú prísne subjektívne a nezaujaté! Chcú byť v rámci srandy a nemajú za cieľ hanobiť národ!


Necyklopedické štáty

 

 Absurdistan  Antarktída  Byzantská ríša  CCCP  ČeskoslovenskoFranská ríša  Hollywood  Internet  Kráľovstvo Šumavy  Mikzicko  Morava  Osmani  Rakúsko Uhorsko  Rímska ríša  Tisícročná ríša  Veľké Uhorsko  Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
  Afganistan  Anglicko  Bosna a Hercegovina  Bulharsko  Česko  Čierna Hora  Čína  Dubaj  Egypt  Európska únia  Fínsko  Francúzsko  Grécko  Holandsko  Hong Kong  Chorvátsko  Izrael  India  Írsko  Japonsko  Kanada  Kosovo  Kuba  Líbya  Maďarsko  Mongolsko  Nemecko  Nórsko  Poľsko  Rakúsko  Rumunsko  Rusko  Slovensko  Slovinsko  Švajčiarsko  Srbsko  Taliansko  Turecko  Ukrajina  USA  Veľká Británia

 
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.