Vytvára sa Michal Kováč

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 09:15, 17. apríl 2017 Atkokot diskusia príspevky zmazal stránku Michal Kováč (Nezmysly: obsah bol: „Michal Kováč odišiel za ovečkami kdežto Lexa s Mečiarom pokojne spávaju a uživaju si svoje pozemky pri matadorke a na kolibe. Mečiar zostáva chronickým klamáro...“ (a jediný autor bol [[Special:Contributions/188.1...)
  • 20:26, 9. december 2012 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Michal Kováč (Príliš málo na článok: obsah bol: „{{Rýchlo dojebať/dne|20121120185715}} Tento starý Ujo sa ako prvý prezident na svete rozhodol biť aj prezidentom Slovenského Jediného štátu. Tento nápad dostal priamo od najvyššieho národného b...)
Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.
Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

V zájmu ochrany před automatickým zakládáním stránek vás prosíme o vyřešení následujícího testu CAPTCHA:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.